Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 610 95618 arba rašykite info@eramservice.com

0.00 €

Kapų tvarkymas ir priežiūra Kaune

Norint sutvarkyti kapavietes Kaune, visada turime atkreipti dėmesį į kapines. Ypač daug kapų priežiūros yra senose kapinėse: Karmėlavos, Seniavos, Petrašiūnų, Eigulių, Romainių I-osios, II-osios.

Kapinės apaugusios medžiais, todėl reikalinga dažna kapo priežiūra: surinkti nukritusius lapus, spyglius ir kankorėžius. Kaip pavyzdys Petrašiūnų kapinės. Jose palaidoti nusipelnę Lietuvai ir Kaunui žmonės. Norint jog kapavietė atrodytų gražiai, paprasta prižiūrėti ir pigiausia sutvarkyti rekomenduojame. Išpilkite smėliu ir dalį kapo apželdinkite vienmečiais ar daugiamečiais augalais. Smėlyje nukritę spygliai ir kankorėžiai dera aplinkoje, o atvykus nesudėtinga išgrėbti. Tai pagrindinis kapų priežiūros specialistų darbas.

Dėl nelygaus reljefo (kalnelių) ar kitų priežasčių stipriai apsemiami plotai. Kapaviečių tvarkymas tampa sudėtingesnis. Vienas iš pavydžių Seniavos kapinės. Rekomenduojama tokias kapavietes aptverti aukšta tvorele / bortu ir įvertinti kokią augmeniją sodinti. Mūsų komanda Jums patars kokius augalus verta auginti lengvai priežiūrai.

Kapinės didelės, augančios, o dažnas atvejis sukelia stresą kai pasikeičia vaizdas pašalinus medžius. Dažnas mūsų klientas pasimeta – dingo prižiūrima kapavietė. Ėjimą atsirinkdavo pagal senas pušis, didelį unikalų senovinį kapą ar numeraciją. Viskas palaipsniui keičiasi. Eram service rekomendacija. Iki atsiras skaitmenizuotos Kauno kapinės, siūlome nesudėtingą būdą surasti. Pavyzdžiui Karmėlavos kapinės paskirstytos plotais, pagal kapavietėje esančio pirmo velionio mirimo metus. Tokiu būdu kapavietės suradimas ir kapo tvarkymas bus paprastesnis, bei greitesnis.

Gyvatvorės, medžiai, krūmai. Tai dažna senų kapų problema.  Gražu pasodinti krūmą ar medelį, tačiau po dešimtmečio jis praranda formą arba trukdo prižiūrėti kapavietę. Romainių I-osiose kapinėse tai dažnas reiškinys. Mes kaip kapų prižiūrėtojai genime gyvatvores, medelius, tačiau ateina laikas kai rekomenduojame – pašalinti, bei nerekomenduojame jų atnaujinti. Priežiūra brangi, o šiai dienai yra paprastesnių ir gražesnių alternatyvų. Gyvatvorę galima pakeisti, daugiamečių gėlių eile. Medį galima pakeisti į neaukštą dekoratyvinį augalą.

Jeigu Jums reikalingas patarimas kaip patogiau prižiūrėti kapus Kaune ar kapavietės tvarkymas Kauno kapinėse, susisiekite. Mūsų specialistai padės.

Eram service – tvarkingi kapai. Facebook Logo New

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2023 | Created by https://webdesigner.london