Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

APIE MUS

„Eram service“ gimė iš asmeninės patirties. Kiekvienais metais, ypač pavasarį arba prieš Vėlines, iškyla problema kaip sutvarkyti visus artimųjų kapus, išsibarsčiusius po Lietuvos miestus ir kaimus. Vieni giminės išvykę į kitas šalis, kiti gyvena miestuose ir per darbų gausą sunkiai randa laiko. Taip kilo mintis, jog galime Jums suteikti kapų tvarkymo paslaugas ištisus metus.

„Eram service“ teikia vienkartines, sezonines kapaviečių tvarkymo ir priežiūros paslaugas. Taip pat siūlome ir kapaviečių apželdinimą. Jūs galite rinktis: tvarkingas kapas ypatingomis progomis arba viso sezono metu.

„Eram service“ siūlo ir papildomas paslaugas visus metus, tokias kaip žvakutės uždegimas ant kapo ir/arba kapavietės papuošimas gyvomis gėlėmis, spygliuočių vainiku. Tai ypač aktualu per Vėlines ar per svarbias asmenines metines.

Esame švarios gamtos puoselėtojai, todėl visa kapavietės žaluma – gyvos gėlės, spygliuočiai. Gėlių vazonus surenkame, išplauname ir grąžiname gėlių augintojams antram gyvenimui.

Mums svarbus kiekvienas klientas. Jūs užsakote paslaugą, mes pasirūpiname kokybišku galutiniu rezultatu, kurį galėsite pamatyti sutvarkytos kapavietės nuotraukoje. Pateikiame rekomendacijas dėl kapavietės būklės ateičiai.

Tvarkingi kapai šviesiam atminimui!

Rūta ir „Eram service“ komanda

Apie mus kalba:

15green Rgb Tv3lt15green Rgb

MŪSŲ DARBAI

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london