Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Teikiame pagrindines kapo priežiūros paslaugas – tvarkymą ir lankymą. Sodiname, puošiame savo paslaugų paketuose siūlomomis gėlėmis, naikiname piktžoles, uždegame žvakes, tvarkome kapą ir supančią aplinką.

Mūsų įmonė neteikia laidojimo paslaugų. Neatliekame kapo dizaino kūrimo, montavimo, trinkelių klojimo, medelių sodinimo / kirtimo, kapavietės atidengimo ir panašių darbų.

Tikslų atsakymą žinote tik Jūs. Mes galime pasidalinti patarimais:

– Jeigu kapavietėje daug atviros žemės ir gėlės mūsų, tuomet rekomenduojama 4kartinis, 6-8kartinis. Žolėmis kapavietė apaugą per 4 savaites, todėl galima pasipildyti atvykimų skaičių. Sodiname atsparias sausroms, šalčiams gėles, todėl dažnas laistymas nereikalingas.

– Jeigu kapavietėje daug atviros žemės ir Jūs apsisodinote gražiomis / lepiomis gėlėmis kaip begonija ir t.t. tuomet rekomenduojama kas dvi savaitės, nes gėlėms būtinas pastovus laistymas. Gaunasi sezoninis – 6kartinis (per 12 sav.), galima papildyti papildomais atvykimais laistymui.

– Jeigu kapavietėje nedidelis plotas atviros žemės su mūsų gėlėmis ir likusi dalis padengta skalda, tuomet rekomenduojama 4kartinis, 6kartinis. Žolėmis apaugą per 4 savaites bei prikrenta tarp akmenukų spyglių, šiukšlių, lapų. Mes apsodiname atspariomis sausroms gėlėmis, todėl dažnas laistymas nereikalingas.

– Jeigu kapavietėje nedidelis plotas atviros žemės, likusi dalis padengta skalda, ir Jūs apsisodinote gražiomis / lepiomis gėlėmis kaip sprigė ir t.t. tuomet rekomenduojama kas dvi savaitės, nes gėlėms būtinas pastovus laistymas. Gaunasi sezoninis – 6kartinis (per 12 sav.), – Jeigu kapavietėje daug atviros žemės ir Jūs apsisodinote gražiomis / lepiomis gėlėmis kaip begonija ir t.t. tuomet rekomenduojama kas dvi savaitės, nes gėlėms būtinas pastovus laistymas. Gaunasi sezoninis – 6kartinis (per 12 sav.), galima papildyti papildomais atvykimais laistymui.

– Jeigu kapavietė padengta akmens masyvo medžiaga (buitiškai žmonės vartoja „marmuru“) ir nedidelis plotelis atviros žemės su mūsų gėlėmis. Rekomenduojama 4kartinis. Žolės auga ir žiedyno vietoje, ir trinkelių aplink kapą tarpuose. Kiekvieną kart atvykę nuplauname drėgnu skudurėliu, jog akmuo kuo mažiau apsitrauktų samana.

– Jeigu kapavietė padengta TIK akmens masyvo medžiaga (buitiškai žmonės vartoja „marmuru“) ir nėra vietos gėlėmis. Rekomenduojama 2kartinis arba sezoninė priežiūra plokštės kapui. Žolės auga trinkelių aplink kapą tarpuose. Kiekvieną kart atvykę nuplauname drėgnu skudurėliu, jog akmuo kuo mažiau apsitrauktų samana.

– Jeigu Jūsų tikslas jog kapavietė atrodytų tvarkingai prieš mamos / tėtės dieną ir Vėlines, tuomet 2 kartinis pasiūlymas Jums.

Neprižiūrėtą kapą sutvarkysime. Ji skiriasi nuo standartinio sutvarkymo. Reikalauja didesnių laiko / įrankių sąnaudų. Kaip tai daroma ČIA.

Jeigu kapas apleistas apie metus ją užsakykite paslaugoje apleisto kapo sutvarkymas.

Jeigu kapas apleistas virš metų, gali nepakakti laiko ar atvykti kelis kart. Kaip pvz. kapo plotas gali būti apaugęs medžiais, todėl reikalinga sunkioji technika. Tai pamatysime tik po apsilankymo ir Jus informuosime, jeigu nepakanka vieno atvykimo.

Po laidotuvių dažnas mūsų klientas būna išvargęs nuo įtampos ir gėlos, todėl iš šalies pagalba dažnu atveju reikalinga. Jeigu kapas yra kalnuotoje dalyje, sunešioti didelius kiekius gėlių / vainikų užtrunką valandas bei atima daug jėgų.

Taip.  Sudžiūvusias gėles, vainikus ir sudegusias žvakes, bei žvakides utilizuojame. Sutvarkome kapo aplinką ir paliekame porą žvakidžių (jei nenurodyta kitaip). Klientui pageidaujant, ant kapo sodiname gėles ir uždegame žvakes, pasirinktas iš papildomų paslaugų sąrašo. Turime pasiūlymą ČIA

Galite rinktis papildomai mūsų paslaugą GĖLĖS ir tvarkymo metu pasodinsime pagal Jūsų pasirinkimą. Užsakant Sezoninės kapų priežiūros paslaugą, rekomenduojame sodinti gėles du kartus per sezoną. Atkreipiame dėmesį, kad gėlių pasirinkimas skiriasi pagal sezoną.

Jeigu reikalingas individualus kapo apželdinimas (platesniu gėlių pasirinkimu), tą sutariame telefonu / rašymo priemonėmis.

Rekomenduojame pradėti užsakant 1- 3 gėles kapavietei ir vėliau nuspręsti ar gėlių kiekį norėtųsi padidinti.

Taip. Gėlės, vainikas arba žvakės.

Taip, grąžiname. Mūsų skiltyje pirkimo taisyklėse ir sąlygose galite susipažinti apie pinigų grąžinimo politiką bei terminus. Pinigai grąžinami, jei paslauga būtų nesuteikta, nekokybiška (neišpildėme susitarimo) arba kapavietės, kurią jūs mums nurodėte, nepavyktų rasti, arba pasiekti dėl tam tikrų aplinkybių, kurios nurodytos pirkimo taisyklėse ir sąlygose.

Standartiniai matmenys vienam kapui 1,5 x 2,5 m ir dvigubam kapui 2,2 x 2,5 m. trigubas 2,5 x 2,8 m.

Vienvietis – Dvivietis.  Paketas iki 6 kv.m. Užsakovas užsako vienviečio arba dviviečio kapo sutvarkymą kapinėse.

Trivietis – Keturvietis. Paketas iki 13 m2. Užsakovas užsako triviečio, keturviečio kapo tvarkymą.

Penkiavietis – Šešiavietis. Paketas iki 20 m2. Užsakovas užsako penkiaviečio, šešiaviečio kapo tvarkymą.

Už distancijas papildomų mokesčių nėra.

Visų mūsų kapų sutvarkymo paslaugų sezonas yra nuo balandžio 1 d. iki spalio 29 d. Jeigu užsakysite paslaugą sezonui neprasidėjus, tuomet pirmasis tvarkymas bus įgyvendintas balandžio 1d. Papildomų paslaugų paketai (LANKYMAI): gėlės vazone, gyvos gėlės, spygliuočių vainikai ir žvakių uždegimo paslaugos – atliekami visus metus.

Jeigu papildomai užsakysite gėlių pasodinimą, pamerkimą ar kapų žvakės uždegimą, tai įvykdysime užsakytos pagrindinės paslaugos metu.

Visos medžiagos reikalingos atlikti papildomas paslaugas – įskaičiuota.

Yra keli būdai, kaip surasti kapavietę. Pradžioje rekomenduojame, priklausomai nuo miesto, pagal vardą/pavardę surasti kapą viešai prieinamuose internetiniuose žemėlapiuose. Nuorodos mūsų svetainės skiltyje: KAIP RASTI KAPĄ? Jei nerasite ieškomos informacijos, galite atsiųsti kodą/numerį ar kitą turimą informaciją. Apmokėjimą garantuojate tik už atliktas paslaugas, todėl nesuradus kapo – pinigai būtų grąžinami.

Kapų atskyrimui papildomai naudosimės pateikta informacija – gimimo ir mirties metai.

Saugumo ir patogumo sumetimais, atsiskaitymas ir užsakymas vykdomas internetinėje svetainėje, o telefonu yra teikiamos konsultacijos paslaugų užsakymui.

Kapavietės sutvarkymas 6-8 kartus laikotarpiu balandis – spalis. Po užsakymo apie visus 6-8 priežiūros darbus būsite informuotas elektroniniu laišku 5 dienos iki suplanuotų darbų datos.  Atlikus darbus, gausite nuotraukas („prieš ir po“), mūsų aprašymą esamai kapavietės situacijai. Galima užsakymą pasipildyti papildomais apsilankymais.

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london