Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

Vidurio pavasario kapų žiedai

Kol už lango mainosi sniego, lietaus ir saulėtos dienos, gamta bunda ir keičia niūrias spalvas į pavasarišką žalumą. Prasideda kapų priežiūros apželdinimo darbai, kurie praturtina aplinką ir suteikia ramybės bei grožio atminimų vietose.

Paprastoji raktažolė: Tai viena iš labiausiai paplitusių ir žinomų daugiamečių gėlių. Jos elegantiški žiedai pradeda žydėti anksti pavasarį ir džiugina savo spalvingumu. Dažniausiai jų rūšys siekia iki 10 cm aukščio. Plėsdamos sudaro natūralų kilimą.

Pavasarinės raktažolės: Gėlė, kurią galima rasti sodybose ir senuose kapuose. Tai anksčiausia rūšis, kuri pradeda gausiai žydėti. Senoji rūšis buvo geltonos spalvos, tačiau dabar yra išvesta daugybė naujų veislių, pritraukiančių dėmesį savo įvairiomis spalvomis ir formomis. Aukštis apie 25 cm.

Ausytoji raktažolė: Mano nuomone, ausytoji raktažolė yra viena iš gražiausių ir per mažai auginamų raktažolių. Jos unikalūs žiedai, sultenį primenantys lapai, pritraukia dėmesį ir suteikia ypatingo žavesio kapo aplinkai. Nors ši gėlė lėtai dauginasi, jos grožis tikrai vertas laukimo. Auga apie 15cm aukščio.

Ankstesniais metais, raktažoles užsakovams sodindavome ankstyvą pavasarį, pagal poreikį, tačiau geri norai turi ir negražią pusę. Kai sodinate augalus anksti, kartais trūksta patrauklaus vaizdo. Pavasarį pasodintos raktažolės prigyja ir žydi, tačiau jų žiedai nebūna tokie dekoratyvūs, kaip sodinant iš rudens.

Tulpės: Kapuose rinkitės žemaūges ir atsparias tulpių veisles, sudėdami svogūnėlius tankiai tik keliose vietose, sukursite spalvingus žydėjimo laukus, kurie palaipsniui atneš grožį ir įvairovę kapams. Ieškokite rūšių iki 35 cm aukščio. SVARBU! Neužmirškite jog rūšys gali nustebinti ir anksčiau sužydėti, todėl labai svarbu spalvų derinimas arba pasirinkti vieną dvi derančias spalvas.

Atsirinkite savo kapams tinkančias gėles, kurios ne tik džiugins akį savo grožiu, bet ir suteiks ramybę, nepriklausomai nuo sezono, bei harmoniją aplinkai. Jūsų pastangos užtikrins, kad kapai taptų verta atminimo vietą, kurią džiugins ne tik šeimos nariai, bet ir aplinkiniai žmonės.

Eram service – tvarkingi kapai. Facebook Logo New

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

+370 610 95618

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london