Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

Daugiametinės Gėlės Kapuose: Kodėl Verta Svarstyti Viržius?

Kiekvienas, kas domisi kapų puošimu ir sode auginamomis gėlėmis, žino, kad tradicinės vienmetės gėlės dažnai turi laikiną poveikį, o artėjant Vėlinėms dauguma žmonių papuošia kapus „vienmetčiais“ viržiais. Priešingai nei didžioji dauguma žmonių žino, viržiai yra daugiametės gėlės, kurios kasmet grįžta su naujais žiedais ir žaliais lapais, pridėdamos žavumo ir gyvybingumo net ir sunkiausiais žiemos mėnesiais.

Jeigu norite turėti daugiamečius viržius, laikykitės mūsų kapų priežiūros specialistų patarimų.

Daugiameciai Virziai Kapuose

Rūšis. Viržių yra daugybė rūšių, turinčių įvairias spalvas, lapų formas, bei žydėjimo laiką. Kai kurie viržiai puikiai tinkami auginimui kapuose. Dauguma parduotuvėse parduodamų ryškiažiedžių – neskirti augti mūsų klimatui. Paprastas patarimas atsirinkti. Atspariausi dažniausiai – žydintys smulkiais žiedais, šiek tiek „nugesintomis“ spalvomis. Artimiausi šiliniams viržiams.

Sodinimo metas. Jeigu norite jog viržiai džiugintų Jus ir kitą sezoną, geriausia sodinti rugpjūčio pabaigoje ir visą rugsėjį. Pavasaris irgi puikus pasirinkimas.Tokiu atveju augalai iki šalnų spėja įsitvirtinti žemėje ir pasiruošti šaltam žiemos sezonui.

Dirvožemio paruošimas. Prieš sodinant viržius, pasiruoškite dirvą. Jie geriausiai auga rūgščiame ir pralaidžiame dirvožemyje. Jei dirva yra per sunki arba per glaudžiai sudėta, galite ją praturtinti smėliu ar perlitu. Esant smėlėtai dirvai įpilti komposto. Tai nėra reikli gėlė.

Trąšos. Viržiai paprastai nereikalauja intensyvios tręšimo programos. Pavasarį galite pridėti trąšų, kurios skatiną augimą ir žydėjimą. Svarbiausia rūgštingumas. Galite parūgštinti tiesiog pripylę pušų arba kankorėžių mulčio.

Aplinka. Viržiai gerai auga saulėtoje arba pusiau pavėsingoje vietoje.

Laistymas ir priežiūra. Mėgsta vidutiniškai drėgną dirvą, todėl viržius kapuose laistykite tik tada, kai dirva tampa sausa. Per didelė drėgmė gali sukelti šaknų puvinį. Periodiškai patikrinkite augalus dėl žalingų organizmų ar ligų. Pašalinkite negyvas ar sugedusius lapus, kad augalai galėtų sveikai vystytis. Kovo – balandžio mėnesį pats laikas nupjauti pasenusus viržių ūglius, tokiu būdu per vasarą gražiai atsprogs, išsikeros ir rudeniui sužydės.

Kurdami nuostabų daugiametį gėlių kapą su viržiais, galite kurti ypatingą erdvę prisiminimams ir šventėms. Viržių auginimas kapuose gali suteikti ypatingą ir jausmingą priedą bet kuriai vietai. Jie ne tik pabrėžia atminimo reikšmę, bet ir suteikia gyvybingos spalvos ir elegancijos. Pasirinkdami tinkamą viržių rūšį, teikdami tinkamą priežiūrą ir atkreipdami dėmesį į detales, galite sukurti žavų kapų sodą, kuris vasarą, rudenį ir žiemą džiugins aplankytojus.

Eram service paslaugos: vienkartinis sutvarkymas, sutvarkymas po laidotuvių, sezoninė priežiūra

Konsultacijos: susisiekite

Sekite mus: Facebook Logo New

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london