Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

Kapų tvarkymo nuotraukos

Kapų tvarkymas yra sunkus ir daug laiko atimantis darbas. Jeigu gyveni šalia ir mėgsti „kapstytis“ žemėje, tuomet pareiga tampa malonus atminimo puoselėjimas.

Deja. Šiuolaikiški žmonės gyvena globaliame pasaulyje ir pareiga ne visada keliauja kartu su galimybe „pačiam“ susitvarkyti kapavietes. Laiko trūkumas, didelis atstumas, silpna sveikata ar negebėjimas auginti augalus, žmones skatina susirasti mus, kapų tvarkytojus. Dalinamės savo klientų patirtimis, kapų tvarkymo nuotraukose.

Šeimyninės kapavietės. Dažnas atvejis giminė ar šeima sutaria, vienose kapinėse daug kapaviečių ir norisi vientisumo. Tvarkant šeimos kapavietę skirtingiems žmonėms įsivyrauja spalvų chaosas arba dažnesnis, tikėjimas jog artimas sutvarkys, atveda į „nesutvarkytą“ kapą. Eliminuojant tokius nutikimus, šeimos atstovas prašo kapų specialistus pasirūpinti kapavietės buitimi. Pagrindinis reikalavimas tvarkinga aplinka, darna ir daugiamečių gėlių priežiūra visą sezoną. Žvakutę ar gėlytę pamerkia kiekvienas apsilankęs, o jeigu nepavyksta, tokiu atveju pasirūpina tvarkytojai.

Neprižiūrėtas (apleistas) kapas. Jeigu kapavietė atvira augmenijai ir jos nelankėte daugiau nei pusę metų, tuomet ji bus paskendusi žolėse, kupstuose. Jeigu kapavietę uždengėte skalda tikite jog prižiūrėti nereiks. Tai netiesa. Vidutiniškai praėjus trims metams, danga turi įtrūkimų, todėl augmenija „prasikala“ skaldos paviršiuje ir kapavietė apauga žole.

Sezoninė priežiūra. Artimiesiems svarbu jog kapavietė būtų prižiūrėta visą sezoną ypač mamos, tėvo dienomis, Žoline, Vėlinėms ar kitomis svarbiomis šeimai progomis.

Genėjimas. Kapą papuošus daugiamečiais augalais, pamirštame svarbų faktą. Augalas užauga ir praranda formą, o kapavietė atrodo netvarkingai. Dažnai artimieji neturi įgūdžių iškarpyti krūmus arba įrankių.

Apželdinimas. Norint atsinaujinti kapavietę ir matyti bendrą vaizdą visą sezoną, pasitelkiame grafikos eskizus. Kaip kapavietė atrodo skirtingu metu arba su skirtinga augmenija. Vėliau priežiūra tampa paprastesnė.

Kapavietės sutvarkymas metinėms, ketvirtinėms. Artėjant minėjimui sutvarkome ir papuošiame kapavietę proginiam paminėjimui. Dažniausiai dekoruojame pasiremdami minimalizmu. Kodėl? Atvykę artimieji atsineša su savimi gėlių, žvakių ir kapavietė tampa „perkrauta“.

Eram service – tvarkingi kapai. Facebook Logo New

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

+370 610 95618

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london