Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

KAPŲ PRIEŽIŪRA IR TVARKYMAS

Esame patikima ir profesionali kapų priežiūros įmonė, skirta užtikrinti puikią priežiūrą jūsų artimųjų kapams. Savo paslaugomis siekiame užtikrinti orumą, tvarką ir švelnią aplinką jūsų artimiesiems.

Sodiname, puošiame savo paslaugų paketuose siūlomomis gėlėmis, naikiname piktžoles, uždegame žvakes, tvarkome kapą ir supančią aplinką.

Nuolaida galioja tik užsakant paslaugas internetu iki 2024 04 29.

PAGRINDINĖS PASLAUGOS

Kapavietės perimetro sutvarkymas, esamų gėlių palaistymas, sudžiūvusių ir dirbtinių gėlių išmetimas, drėgnas paminklo akmens ir akmens bortelių valymas, senų žvakių ir žvakidžių surinkimas / išmetimas. Mes rūpinamės kiekvienu smulkmena, kad jūsų artimųjų atminimas būtų garbingas ir puošnus.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Be pagrindinių paslaugų, siūlome platų papildomų paslaugų pasirinkimą: atsparių sausroms vienmečių gėlių ir žvakių paprastą pasirinkimą, krūmų formų tvarkymo paslaugą, žemės užpylimą, laistymas ir daugiau. Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius ir siekiame užtikrinti, kad jūsų kapas būtų gražus ir prižiūrėtas.

VIEN POZITYVŪS ATSILIEPIMAI

Dirbame atsakingai ir tai atsispindi mūsų klientų atsiliepimuose. Apačioje tik keletas iš šimtų teigiamų klientų atsiliepimų.

SUTVARKYTI KAPAI

Gaukite sutvarkyto kapo nuotraukas

Mūsų klientai pasitiki mumis dėl mūsų aukštos kokybės paslaugų ir atidumo smulkmenoms. Prižiūrime visokio tipo kapavietes ir tai matosi mūsų galerijoje. Mes tvarkome kapus su didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu į detalę, kaip matyti iš mūsų puikių nuotraukų. Pasitikėkite mūsų komanda, kad jūsų kapas būtų tvarkingas.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE

Turite klausimų, norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie paslaugas? Parašykite mums ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

+370 610 95618

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london