Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums

0.00 €

KAPŲ PRIEŽIŪRA KAUNE

Esame patikima ir profesionali kapų priežiūros įmonė. Mūsų tikslas – užtikrinti puikią priežiūrą jūsų artimųjų kapams. Savo paslaugomis siekiame užtikrinti orumą, tvarką ir švelnią aplinką jūsų artimiesiems.

Prižiūrime kapus visose Kauno ir Kauno rajono kapinėse. Siūlome vienkartines arba daugkartines kapų sutvarkymo paslaugas. Garantuojame savalaikį kapų sutvarkymą ir atsiunčiame fotografijas prieš ir po sutvarkymo.

Sodiname, puošiame savo paslaugų paketuose siūlomomis gėlėmis, naikiname piktžoles, uždegame žvakes, tvarkome kapą ir supančią aplinką.

Nuolaida galioja tik užsakant paslaugas internetu.

KAPŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS KAUNE

Kapavietės perimetro sutvarkymas, esamų gėlių palaistymas, sudžiūvusių ir dirbtinių gėlių išmetimas, drėgnas paminklo akmens ir akmens bortelių valymas, senų žvakių ir žvakidžių surinkimas / išmetimas. Mes rūpinamės kiekvienu smulkmena, kad jūsų artimųjų atminimas būtų garbingas ir puošnus.

Pasirinkite kapų priežiūros paslaugą

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Be pagrindinių kapų priežiūros, siūlome papildomų paslaugų pasirinkimą: kapų padengtų plokšte sutvarkymą, apleisto kapo sutvarkymą ir kapavietės apžedinimo maketą. Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius ir siekiame užtikrinti, kad jūsų kapas būtų gražus ir prižiūrėtas.

VIEN POZITYVŪS ATSILIEPIMAI

Dirbame atsakingai ir tai atsispindi mūsų klientų atsiliepimuose. Apačioje tik keletas iš šimtų teigiamų kapų tvarkymo atsiliepimų.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE

Turite klausimų, norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie kapų priežiūros paslaugas? Parašykite mums ir netrukus su Jumis susisieksime.

SUTVARKYTI KAPAI

Gaukite sutvarkyto kapo nuotraukas

Mūsų klientai pasitiki mumis dėl mūsų aukštos kokybės paslaugų ir atidumo smulkmenoms. Prižiūrime visokio tipo kapavietes ir tai matosi mūsų galerijoje. Mes tvarkome kapus su didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu į detalę, kaip matyti iš mūsų puikių nuotraukų. Pasitikėkite mūsų komanda, kad jūsų kapas būtų tvarkingas.

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Kontaktai

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2020 - 2024 | Created by https://webdesigner.london