Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 610 95618 arba rašykite info@eramservice.com

0.00 €

Kapų priežiūra, tvarkymas Marijampolėje ir Marijampolės rajone

Marijampolės miestas kaip ir kiti regionai susiduria su problema – daug išvykusių gyventi užsienyje, o senyvo amžiaus žmonių daugėja. Būtinybė pasirūpinti išėjusiais didėja. Miesto gyventojai turi artimųjų arba patys gyveno Marijampolės r. kaimuose ar miesteliuose, todėl kapų prižiūrėtojai sulaukia gausaus susidomėjimo prižiūrėti Marijampolės mieste ir rajone jų valdomus kapus.

Marijampolės mieste yra dvejos pilnai veikiančios Tyliosios g. kapinės (dešinėje ir kairėje pusėse), bei riboto laidojimo senosios P. Armino g. kapinės. Riboto laidojimo kapinėse naują laidojimą galima vykdyti tik praėjus 25 metams po toje vietoje palaidoto artimo bei su kapų savininko leidimu .

Visos miesto kapinės yra suinventorizuotos ir skaitmenizuotos. Visas kapavietes galite rasti mūsų dalyje „kaip rasti kapą“ arba ČIA.

Marijampolės kraštas turi savo gilias tradicijas ir daug brangaus paveldo. Unikaliais pasakojimais ir prisiminimais apie krašto raidą, bei paveldą virtualiomis kelionėmis lengvai apžiūrėkite skaitmenizuotuose maršrutuose – „Noriu žinoti“.

Didžiausios Marijampolės rajono kapinės kaip Gudelių miestelio kapinės, Skęsbalių k. kapinės, Igliaukos k. kapinės, Daukšių miestelio kapinės, Sasnavos miestelio kapinės, Šunskų miestelio kapinės, Liudvinavo kapinės veikiančios, stipriai plečiasi ir reikalauja pastovios priežiūros, nes nemažai žmonių išvykę emigracijoje arba išsikėlę į didmiesčius.


Visose kapinėse gausiai auga medžiai, tačiau palaipsniui jie kertami dėl sudėtingos priežiūros, o tai lengvina kapų tvarkymo darbus. Visgi neišskiriant Jūsų kapavietė dengta granito danga, skalda ar apželdinta daugiametėmis gėlėmis, ją reikia prižiūrėti. Vienur daugiau šiukšlių, kitur daugiau lapų, o galiausiai auga piktžolės. Pagal tai pasirenkama kapų priežiūros dažnumas.


Mes, Eram service, prižiūrime kapus Marijampolės r. kapinėse užsakant vienkartinį ir sezoninį sutvarkymą. Teikiame kapų lankymo paslaugą – atminimo žvakės uždegimas arba pamerkiame gėles. Sutvarkome kapavietes įvairiomis progomis: ketvirtinei, metinėms. Pasikeitus neprižiūrimų kapų taisyklėms, ypač daug skambučių sulaukėme apleistų kapų tvarkyme, vėliau reguliariai juos prižiūrint.


Teikiame rekomendacijas į kokius paminklo, bortelių, antkapio, augalų pokyčius reikėtų atkreipti dėmesį. Kapavietės apželdinimo, genėjimo darbus atliekame patys, tačiau jeigu reikalinga kapų rekonstrukcijos darbai, rekomenduojame klientams patikimus partnerius arba užsakome kapavietės tvarkymo darbus ir prižiūrime eigą atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Jeigu Jums reikalinga pagalba prižiūrint artimųjų kapą Marijampolės rajone – kreipkitės. Mūsų specialistai yra pasiryžę Jums padėti.

Facebook Logo New

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2023 | Created by https://webdesigner.london