Kapu Tvarkymas Eram Service Logo

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 610 95618 arba rašykite info@eramservice.com

0.00 €

Kapų priežiūra ir tvarkymas Alytuje ir Alytaus rajone

Alytus yra žalias ir tvarkingas miestas, todėl daug dėmesio skiriama aplinkos priežiūrai. Deja kaip ir kituose regionuose bei jų miestuose, išvykusių gyventi užsienyje yra daug. Senyvo amžiaus žmonių taip pat daugėja, tačiau noras pasirūpinti išėjusiais nemažėja. Miesto gyventojai turi artimųjų arba patys gyveno Alytaus r. kaimuose ar miesteliuose, todėl sulaukiame daug susidomėjimo prižiūrėti Alytaus mieste ir rajone valdomus kapus.


Alytuje yra pilnai veikiančios Užupių kapinės, kuriose daugiausia atsiranda naujų kapaviečių, bei riboto laidojimo kapinės Daugų gatvėje, Klevų gatvėje ir Savanorių gatvėje. Pastarosiose galimas laidojimas tik turimose ir prižiūrimose kapaviečių vietose, nauji plotai nekuriami.

Didžiausios Alytaus rajono kapinės kaip Daugų miesto kapinės, Butrimonių miestelio kapinės, Punios kapinės, Alovės kapinės, Nemunaičio kapinės, Pivašiūnų kapinės, Santaikos kapinės, Simno miesto kapinės, Ūdrijos kapinės bei Krokialaukio k. kapinės taip pat stipriai plečiasi ir reikalauja pastovios priežiūros, nes nemažai žmonių išvykę emigracijoje.
Visose kapinėse gausiai auga spygliuočiai, tačiau palaipsniui mažinama medžių dėl sudėtingos priežiūros, o tai lengvina kapų tvarkymo darbus. Visgi neišskiriant Jūsų kapavietė dengta granito danga, skalda ar apželdinta daugiametėmis gėlėmis, ją reikia prižiūrėti. Vienur daugiau spyglių, kitur daugiau lapų, o galiausiai auga piktžolės. Pagal tai pasirenkama kapų priežiūros dažnumas.

Mes, Eram service, prižiūrime kapus Alytaus r. kapinėse užsakant vienkartinį ir sezoninį sutvarkymą. Esant poreikiui lankome kapus uždegdami atminimo žvakutę arba pamerkiame gėlių. Sutvarkome ir įvairiomis progomis: ketvirtinei, metinėms. Pasikeitus neprižiūrimų kapų taisyklėms, ypač daug skambučių sulaukėme apleistų kapų tvarkyme, vėliau reguliariai juos prižiūrint.

Teikiame rekomendacijas į kokius paminklo, bortelių, antkapio, augalų pokyčius reikėtų atkreipti dėmesį. Kapavietės apželdinimo, genėjimo darbus atliekame patys, tačiau jeigu reikalinga kapų rekonstrukcijos darbai, rekomenduojame klientams patikimus partnerius arba užsakome kapavietės tvarkymo darbus ir prižiūrime eigą atsižvelgdami į Jūsų poreikius.


Jeigu Jums reikalinga pagalba prižiūrint artimųjų kapą Alytaus rajone – kreipkitės. Mūsų specialistai yra pasiryžę Jums padėti.

Kapu Tvarkymas Eram Service Logo White

Informacija

Sekite mus

Paskyra

Ikonulogo
© Eram service 2023 | Created by https://webdesigner.london