Turite klausimų? Skambinkite mums
Tvarkai kapavietę kelias valandas. Susodini įvairiaspalves gėles ir džiaugiesi pasiektu rezultatu. Šis vaizdas džiugins mėnesį laiko, vėliau liks tik minimalus sutvarkymas. Bet… Po dienos vietoj džiugesio, patiri didžiulį pasipiktinimą. Visas įdėtas darbas veltui! Stirnos nuskabė gėles! Tikiu ne vienas, prižiūrintis kapus ar darželius, patiria šį nusivylimą.
Mes, kaip kapų priežiūros ekspertai, susitaikėme su šia situacija ir pasirinkome sprendimą, sugyventi su gamta. Nerekomenduojame kapų priežiūroje, naudoti cheminių medžiagų. Jos dėl specifinio kvapo atbaido gyvūnus labai trumpą laiką. Jeigu pasirenki tokį būdą, tuomet kapus teks lankyti dažnai.
Paprasčiausias stirnų atgrasymo metodas, pasirinkti gėles, kurių kvapo negali pakęsti stirnos. Dauguma jų daugiametės gėlės, tačiau rekomenduojame sodinti atsižvelgiant į žydėjimo metą.
Pavasariui pasiruošti reikia iš rudens. Narcizams puikiai tiks laikotarpis ruošiantis Vėlinėms. Irisus pasodinant lankymo metu rugpjūtį – rugsėjį.
Vasarai papuoškite levandų ar serenčių krūmeliais. Jeigu kapavietė didelio ploto tinka ir ežiuolė, tačiau dažnu atveju tai per didelė kapams gėlė.
Rudens sezonui nepakeičiamos yra žemaūgės rudeninės astros. Šiai dienai yra platus spalvų pasirinkimas.
Tikrai ne visi žmonės kapavietėje sodina gėles. Kartais norisi svarbiomis progomis nunešti glėbį gėlių. Tam puikiai tiks stirnų nemėgstamos gėlės saulėgrąžos, bijūnai, ežiuolės.
Tvarkingi kapai ir tvarūs sprendimai gali saugoti aplinką!